Fiziksel olduğu kadar duygusal bakım da gerekli.

Yarını değil bugünü yaşa!

Sevilen Bir Kişi İçin Evde Bakıma Nasıl Başlanır?

Yaşlıların çoğu kendi evlerinde kalmayı tercih eder, ancak bazen kendi başlarına yaşadıklarında ve günlük yardıma ihtiyaç duyduklarında bu zor olabilir. Evde bakım , bireylerin profesyonel yardımla evlerinde yaşamalarını sağlamak için saygınlık ve bağımsızlığı teşvik edebilir. Bakıcılarımız, yaşlı yetişkinlerin günlük rutinlerini sürdürmelerine ve geçmişte keyif aldıkları şeyleri yapmaya devam etmelerine yardımcı olmak için gerekli ve adanmış bakımı sağlar…

Kıdemli sevdikleriniz için kaliteli ve şefkatli evde bakım hizmetleri bulmakla ilgileniyorsanız, aile ve/veya müşteri ihtiyaçlarını tartışmanın ilk adımı olarak bir Sumer bakım koordinatörü ile görüşmenizi öneririz. Bu toplantı, gereken bakımın ayrıntılı bir incelemesini, talep edilen program (biliniyorsa), ailenin veya müşterinin özel isteklerini ve diğer endişeleri içerir.

Ortak evde bakım konuları

Aşağıdaki evde bakım konuları, ilk toplantılarda yaygın olarak tartışılır

    Fiziksel Bakım İhtiyaçları: Sevdikleriniz için özel bakım yardımı belirlenecektir. Evde bakım talepleri banyo ve tımar, giyinme, yemek ve diyet, hareketlilik, inkontinans vb. içerebilir.
    Duygusal Bakım İhtiyaçları: Sevdiğiniz kişi , sosyal etkileşim, aktiviteler, hobiler, sohbet, randevular ve dostluk içeren yaşlı refakatçi bakımıalacaktır .
    Programlar: Hem sizin hem de uyku, yemek yeme ve ilaç hatırlatmaları konusunda yardıma ihtiyaç duyabilecek sevdiklerinize uygun özel bir program hazırlanacaktır.
    Ev İşi Yardımı: Sevdiğiniz kişi ev işleriyle ilgilenemiyorsa veya biraz yardıma ihtiyacı varsa, yemek, bakkaliye, nevresim, çamaşır ve hafif ev temizliğini içeren bir program geliştireceğiz.
    Lojistik: Programlar, eve erişim, belgeler ve program değişiklikleri, ofis veya bakıcılar ile nasıl çalışılacağına ilişkin ayrıntılar gibi evde bakım süreci hakkında bilmeniz gereken her şeyi ele alacağız.

İlk konsültasyondan sonra, bir program oluşturacağız, bakım planını sonuçlandıracağız, bir danışman ziyareti ayarlayacağız ve sevdiklerinizi , sevdiklerinizin ihtiyaçlarına en uygun bakıcıyla eşleştireceğiz . Genellikle 48 saatlik bir süre içinde hizmetler sunulabilir.

Nitelikli personelimiz ile çeşitli bakım hizmetleri sunabiliriz. Bunlara demans bakımı, zihinsel sağlık durumu bakımı, duyusal bozukluk bakımı ve fiziksel engelli bakımı dahildir. Fiziksel ve zihinsel durumu iyi olan ancak artık kendi başına yaşamak istemeyen kişilere de yaşlılık bakımı sunabiliriz.Yaşlılık yatılı bakımımız, her bireyin ihtiyaç duyduğu kişiselleştirilmiş bakımı almasını sağlamak için aile üyeleriyle birlikte çalışmakla ilgilidir. Ayrıca, sakinlerimizin kendilerini evlerinde hissetmelerine ve birbirlerinin yanında olmaktan keyif almalarına yardımcı olmak için güçlü bir aktivite, gezi ve sosyal etkinlik programımız var.

Geçici bakım

Sunduğumuz hizmetlerin bir diğer büyük unsuru da geçici bakımdır. Birinin bakıcısı olduğunuzda, sizden büyük bir talep var ve kendi sağlığınıza bakmak için yardıma ihtiyacınız var. İşte burada geçici bakım devreye girer.Siz moladayken veya kendinize bakmak için biraz zaman ayırırken sevdiklerinize bakmak için nitelikli, uzman bakım. Size ihtiyacınız olan desteği sağlamak için hem kısa süreli bakım hem de geçici bakım sunuyoruz.Geçici bakım hakkında geçici bakım linkinden bilgi edinebilirsiniz.

"Sumer insan kaynakları ve ev hizmetlerinin özelleştirilmiş programları, sevdiklerinize evlerinde bağımsız kalabilmeleri için onurlu ve şefkatli bir bakım sağlar."

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Yatılı evde bakım ihtiyaçlarınızı görüşerek ücretsiz ve koşulsuz bir fiyat teklifi almak için bugün arayabilir, Mesaj gönderebilirsiniz.

Karşılaştığınız zorluklar ne kadar karmaşık olursa olsun, hayatınızı daha iyi hale getirecek ideal çözümleri bulmak için deneyim ve becerilere sahibiz.