Kimlere yardım ediyorsunuz?

Kimlere yardıım ediyorsunuz?

Amacımız hayatınızı kolaylaştırmak.

Herkesin mümkün olduğunca dolu ve aktif bir yaşam sürmeye hakkı olduğuna inanıyoruz. Fiziksel engelli insanları daha fazla bağımsızlık kazanabilmeleri ve daha iyi bir yaşam kalitesinin tadını çıkarabilmeleri için güçlendirmek için çok çalışıyoruz. Hizmetimiz, bireysel ihtiyaçlara göre özel olarak hazırlanmıştır ve esnektir, böylece gerektiği kadar çok veya az yardım sağlayabilir.Sizin veya sevdiklerinizin fiziksel engeli ister kalıcı ister geçici olsun, şefkatli ve deneyimli bakıcılarımız, bakım, alışveriş ve yemek hazırlama gibi günlük işlerde destek olabilir.

Desteklemeye yardımcı olabileceğimiz engel türleri

Bakım asistanlarımız, felç gibi sağlık koşullarının veya bir kaza veya yaralanmanın neden olduğu durumlar da dahil olmak üzere her türlü fiziksel engeli ve hareket sorunu olan kişilere yardım etme konusunda tam eğitimli ve deneyimlidir. Desteklemeye düzenli olarak yardımcı olduğumuz diğer engeller arasında artrit, Parkinson hastalığı ve bunama yer alır - bunların tümü, bir kişinin günlük işleri ve görevleri yerine getirme yeteneğini etkileyebilecek bir dizi fiziksel yan etki getirir.

Yardımcı olabileceğimiz günlük görevler

Sizin veya sevdiklerinizin bakım asistanı, aşağıdakiler de dahil olmak üzere, evin çevresinde ihtiyaç duyulduğu kadar az veya çok yardımcı olabilir.

Neden Evde Bakım Seçmelisiniz?

Yaşlılar için yatılı bakım hizmetleri sunan pek çok sağlayıcı olsa da , en iyilerinden biri olduğumuza gerçekten inanıyoruz. Bunun böyle olmasının birkaç nedeni var. Bunun ana nedeni, esnek evde bakım paketleri seçenekleri sunabilmemizdir. Bu, yaşlı bakımı hizmetimizi özelleştirebileceğimiz anlamına gelir.sana uygun. Sadece bunama bakımı sağlamakla kalmıyoruz, aynı zamanda hemşirelik bakımı, geçici bakım ve bir dizi başka yaşlı bakım hizmeti de sunabiliyoruz. Hastalarımıza bakım hizmetleri sunduğumuzda, hizmetimizi her zaman onlara ve benzersiz ihtiyaçlarına göre uyarlayacağımızın farkına varmak önemlidir. Herkesin farklı ihtiyaçları olduğunun farkındayız ve bakımın hiçbir zaman tek bedene uyan bir çözüm olamayacağını biliyoruz. Bu yüzden sizi tanımak için çaba sarf ediyoruz. Beğenilerinizi ve ilgi alanlarınızı anlıyor, hoşlanmadığınız şeyleri de öğreniyoruz. Bunu, hayatınızı mümkün olan her şekilde iyileştirdiğimizden emin olmak için yapıyoruz. Hizmetimizi seçtiğinizde, evde bakımın ilgili herkes için olumlu bir deneyim olacağından emin olabilirsiniz.

Neden bizi seçmelisiniz?

  Güvenliğinizi çok önemsiyoruz
  Yaşlanmanın zorluklarını anlıyor ve sadece bakıcı sağlamanın ötesine geçiyoruz.
  ÜCRETSİZ danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
  Size bir birey olarak davranıyoruz
  Saygınlığınıza, rahatınıza ve güvenliğinize değer veriyoruz
  Bağımsızlığınıza değer veriyoruz.
  Şefkatli Bakıcılar Sağlıyoruz.
  Evde Bakımı Stressiz Hale Getiriyoruz.
  Evde Bakımı İhtiyaçlarınıza Göre Özelleştiriyoruz.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Yatılı evde bakım ihtiyaçlarınızı görüşerek ücretsiz ve koşulsuz bir fiyat teklifi almak için bugün arayabilir, Mesaj gönderebilirsiniz.

Karşılaştığınız zorluklar ne kadar karmaşık olursa olsun, hayatınızı daha iyi hale getirecek ideal çözümleri bulmak için deneyim ve becerilere sahibiz.