Hizmet noktalarimız

Hizmet noktalarımız

Evde yaşlı Bakım Hizmetleri hangi konumlarda

Evde yaşlı bakım hizmetleri, yaşlıların yaşamlarının çeşitli evrelerindeki ihtiyaç ve gereksinimlerine göre şekillendirilen uzmanlaşmış bir bakım türüdür. Sonuç olarak, "yaşlı bakımı" kelimesi oldukça geniştir ve yardımlı yaşam ve Tıbbi olmayan hemşirelik bakımından yetişkin günlük bakımına, evde bakıma ve hatta darülaceze bakımına kadar her şeyi kapsar.

Arkadaşlık Bakımı

Yaşlı Bakımı Yerine Evde Bakımın Faydaları

Çoğu yaşlı, yeni bir arkadaşın ziyaretinden hoşlanır ve onlara görevleri tamamlamalarında ve en sevdikleri aktivitelerden keyif almalarında yardımcı olmak yaşlıların sağlığı için iyidir. Oyun oynayabilir, komşuları ziyaret edebilir, film izleyebilir veya aktiviteler planlayabiliriz, yaşlılar ve aileleri için en yararlı olanı ne ise onu yapabiliriz.

Sevdiğiniz kişiyle haftada birkaç kez kaliteli zaman geçirecek biri, eğlenceli aktiviteler için ona katılacak bir refakatçi veya hastanede kaldıktan sonra check-in yapacak biri olsun, evde yaşlı bakımını düşünmek için birkaç uygun zaman vardır. yaşlanan sevdiklerimiz. Evde yaşlı bakımı, yaşlı aile üyelerimize ihtiyaç duydukları duygusal desteği ve hak ettikleri temel bakımı sunar. Yaşlı bakımı aynı zamanda bağımsızlığının tadını hâlâ çıkaran ancak ara sıra yardıma ihtiyaç duyan Suzan Uğurlu, sevdiklerimiz için de esnek ve uygun fiyatlı bir seçenektir.Evde bakım planımızın özü, bağımsız bir yaşam tesisi yerine, ruhun yükselmesini destekleyen ve kendi evinizin rahatlığında gönül rahatlığı getiren nitelikli bakıcılar tarafından yaşlı yetişkinler için tıbbi olmayan evde bakım etrafında dönmektedir.

Aşağıda balıkesir bölgesindeki yaşlılara ve ailelerine sunduğumuz birçok hizmet hakkında ek bilgi bulacaksınız. Evde yaşlı bakımı, evde hasta bakımı, evde geçici bakım, hastane refakatçisi, bebek bakımı ve çocuk bakımı hakkında bilgi bulabilirsiniz. Eğer aradığınız bilgiyi bulamıyorsanız bugün bizimle iletişim 'e geçin. Kıdemli bakım danışmanlarımızdan biri sorularınızı yanıtlamaktan veya yaşlı yakınınız için evde bir danışmanlık randevusu ayarlamaktan mutluluk duyacaktır. .