Hastane refakatçisi

İhtiyaç duyduğunuz heryerde.

Deneyimli ve güvenilir.

Hastane ortamında veya ev ortamında ameliyat sonrası ya da refakat edilecek herhangi bir rahatsızlık sonucu belirli bir iyileşme sürene kadar hastamızın yanında ihtiyaçlarını gidermesi ve iyileşmesine destek olmak için bu konuda işin ehli birilerine ihtiyaç duyarız. Bazen plansızda olabilen bu ani durumlarda kendi iş yükümüz ya da sorumluluklarımız sebebiyle hastamıza yardımcı olmak için vakit ayıramayabiliriz. Bu esnada bir refakatçi hizmeti almak isteriz.Refakatçinin görevi; Refakat etme konusunda tecrübeli, hastanın cinsiyetini, yaşını ve hastalığını ayırt etmeksizin yardımcı olmaktır. İlaç takibini yapmak, tuvalete gidemeyecek durumda ise alt değiştirme ya da sonda konusunda destek olmak, acil bir durum ile karşılaştığında aileye ya da numarası var ise doktoruna ulaşmak, gerekiyorsa ambulans çağırmak, hastanın yemek yemesini sağlamak ve yemek düzenini oluşturmak, hastalığın seyrine göre hareket etmesini sağlamak, var ise fizik tedavi programına destek olmak, hastanın yaşadığı alanın ve hastanın hijyenini sağlamak başlıca görevleri arasındadır. Hastalığın çeşidine ve seyrine göre bu görevler değişkenlik gösterebilir.

Hastane refakatçisi

Refakatçinin görevi; Refakat etme konusunda tecrübeli, hastanın cinsiyetini, yaşını ve hastalığını ayırt etmeksizin yardımcı olmaktır. İlaç takibini yapmak, tuvalete gidemeyecek durumda ise alt değiştirme ya da sonda konusunda destek olmak, acil bir durum ile karşılaştığında aileye ya da numarası var ise doktoruna ulaşmak, gerekiyorsa ambulans çağırmak, hastanın yemek yemesini sağlamak ve yemek düzenini oluşturmak, hastalığın seyrine göre hareket etmesini sağlamak, var ise fizik tedavi programına destek olmak, hastanın yaşadığı alanın ve hastanın hijyenini sağlamak başlıca görevleri arasındadır. Hastalığın çeşidine ve seyrine göre bu görevler değişkenlik gösterebilir.Günümüzde daha fazla tercih edilen refakatçi hizmeti ile birlikte hastalarınıza iyileşmesi için gerekli desteği vermiş olacak ve hem hastalarımız hem sizler yalnız kalmadığınızı bilerek güven içerisinde olacaksınız.Refakatçi hizmetinde hastalığın durumuna göre 12 saatlik ya da 24 saatlik olarak ücretlendirme yapılmaktadır. Bir ay ve üzeri refakat edilmesi gerektiğinde ücretlendirme aylık olarak hesaplanacaktır.Hasta bakımı için ise buradaki linkten bilgi alabilirsiniz.

SIKLIKLA SORULAN SORULAR


Bir bakıcı bulmak ne kadar sürer?

İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize bağlı olarak, hemen veya size uygun bir zamanda bir bakıcı sağlayabiliriz

Ailem için özel bir bakıcı yerine neden bir sizden hizmet alayım?

Özel olarak işe alırsanız, bakıcının işvereni olursunuz. Aşağıdakiler, özel olarak işe alırken göz önünde bulundurmanız gereken şeylerden sadece birkaçıdır.

Beni hizmetlere kilitleyen bir sözleşme imzalamam gerekiyor mu?

Hayır. Sumer ihtiyaçlarınızı karşılamak için burada ve ihtiyaçlarınız değiştikçe aldığınız hizmetler de değişecek. Hizmet sözleşmemiz bunu yansıtır ve değişen ihtiyaçlara uyum sağlar.

Bakıcılarınızı nasıl denetlersiniz?

Rastgele yönetim kalite güvence kontrolleri gerçekleştirir, belirli sürelerde hem bakıcı hem de hastamız için anketler düzenleriz. Böylece müşterilerimizin mümkün olan en iyi evde bakımı alması sağlanır.

Alacağım hizmet için nekadar ödeme yaparım?

Ücretsiz olarak evinize gelip sizinle ve aile üyelerinizle görüşebiliriz. Kendinizi daha rahat hissediyorsanız ofislerimizden birine de gelebilirsiniz.

Neden evde bakıma ihtiyacım var?

Pek çok aile için evde bakım hizmetleri yararlı bir seçim sunar; aileyi destekleyen ve sevdiklerinizin kendi evlerinin ve topluluklarının rahatlığında kalmalarına olanak tanıyan güvenli ve uygun fiyatlı bir çözüm.Evde bakım, günlük aktivitelerde yardıma ihtiyacı olan yaşlılara şefkat ve yardım sağlar . Bakım seviyeleri ihtiyaca göre değişir ve haftalık yemek hazırlığından inkontinans yardımına kadar değişebilir.

Evde bakım huzurevinden daha iyi bir seçenekmi?

Evde bakım, sevdiklerinizin kendi evinde kalmasını sağlayan daha özel bir seçenektir. Bu genellikle daha az rahatsız edici ve daha ilgi çekicidir, bu da onu birçok aile için ilk tercih haline getirir. Bunu huzurevi tesislerinin artan maliyetleriyle birleştirin ve evde bakımın neden birçok aile için tercih edilen seçenek haline geldiği anlaşılabilir.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Yatılı evde bakım ihtiyaçlarınızı görüşerek ücretsiz ve koşulsuz bir fiyat teklifi almak için bugün arayabilir, Mesaj gönderebilirsiniz.

Karşılaştığınız zorluklar ne kadar karmaşık olursa olsun, hayatınızı daha iyi hale getirecek ideal çözümleri bulmak için deneyim ve becerilere sahibiz.