Bizi farklı kılan nedir?

Yaşlanmanın zorluklarını anlıyor ve sadece bakıcı sağlamanın ötesine geçiyoruz.

İnsanların yaşamlarında bağlantılar kuruyor ve buna bağlı olarak ivme kazanıyoruz. Biz buna Sinerji Etkisi diyoruz. Amacımızın mümkün olan en iyi bakımı sağlamak olduğuna inanıyoruz. Aynı zamanda bir okadar önemli olan, insanların yaşamlarında daha fazlasını hissetmelerine, görmelerine ve deneyimlemelerine yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Sumer insan kaynakları ve evde bakım hizmetleri, Evde yaşlı bakımı, Evde hasta bakımı, Evde engelli bakımı, Alzheimer bakımı,Hastane refakatçisi ve Geçici bakım gibi Ev hizmetleri sektöründe beceri ve deneyime sahip özel bir profesyonel ekibe sahiptir, Evde Bakım Paketleri ve özel düzenlemeler aracılığıyla hizmetler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza her zaman cevap verebilecek esnekliğe ve bilgiye sahibiz. Evde ücretsiz değerlendirme sunuyoruz ve size uygun desteği almanın çeşitli yolları konusunda size rehberlik edebiliriz. Sumer insan kaynakları ve evde bakım hizmetleri ile ilk temasa geçtiğinizden itibaren, her zaman ihtiyaçlarınızı karşılamanın en iyi yoluna odaklanacak ilgili bir ekip üyesiyle konuşacaksınız.

Neden bizi seçmelisiniz?

Güvenliğinizi çok önemsiyoruz

Tüm ekip üyelerimiz, kendinizin veya sevdiklerinizin emin ellerde olduğunu bilerek içiniz rahat edebilmeniz için titiz özgeçmiş kontrollerinden ve kişisel görüşmelerden geçer. Deneyimli bakıcılarımız görevlerini özveri ve detaylara büyük bir dikkatle yerine getirirler. Yaptığımız şeyi geliştirmek için sürekli çaba sarf ettiğimiz için hizmetlerimiz hakkındaki geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz.

Fark yaratan müşteri hizmetleri

Özel Bakım İlişkileri Yöneticilerinden oluşan ekibimiz, özel bakım ihtiyaçlarınıza göre sizin için mükemmel yatılı bakıcıyı bulmak için yorulmadan çalışır. İster araba kullanabilen biri olsun, ister yemek pişirme sevginizi paylaşan biri olsun, kitaplarımızda buna uygun birini bulacağımızdan emin olabilirsiniz. O zaman bizimle ilişkiniz boyunca aynı irtibat noktasını sürdüreceksiniz.

Bakımı Yaptığımız Her Şeyin Merkezine Yerleştiriyoruz

Müşterilerimiz bizim ailemizdir.Fark Yaratan ekibimiz aracılığıyla ve değerli çalışanlarımızla binlerce yaşlı ve engelli çocuğun evde sağlıklı ve güvende kalmasına yardımcı olduk.Onların bağımsız kalmaları için ihtiyaç duydukları hizmetleri/yardımı sağlayarak, her gün yeni bir fark yaratmaya çalışıyoruz.İnsanların hayatlarına küçük dokunuşlarla hayatlarını değiştirmeyi çok seviyoruz.

Ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Mümkün olan en iyi bakımı verebilmemiz için müşterilerimizi tanımayı seviyoruz. Bir paketi bireysel ihtiyaçlarınıza göre uyarlamamıza yardımcı olmak için, ihtiyaçlarınız, bütçeniz vb. hakkında konuşabilmemiz için ücretsiz bir danışmanlıkla başlıyoruz.

SIKLIKLA SORULAN SORULAR


Bir bakıcı bulmak ne kadar sürer?

İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize bağlı olarak, hemen veya size uygun bir zamanda bir bakıcı sağlayabiliriz

Ailem için özel bir bakıcı yerine neden bir sizden hizmet alayım?

Özel olarak işe alırsanız, bakıcının işvereni olursunuz. Aşağıdakiler, özel olarak işe alırken göz önünde bulundurmanız gereken şeylerden sadece birkaçıdır.

Beni hizmetlere kilitleyen bir sözleşme imzalamam gerekiyor mu?

Hayır. Sumer ihtiyaçlarınızı karşılamak için burada ve ihtiyaçlarınız değiştikçe aldığınız hizmetler de değişecek. Hizmet sözleşmemiz bunu yansıtır ve değişen ihtiyaçlara uyum sağlar.

Bakıcılarınızı nasıl denetlersiniz?

Rastgele yönetim kalite güvence kontrolleri gerçekleştirir, belirli sürelerde hem bakıcı hem de hastamız için anketler düzenleriz. Böylece müşterilerimizin mümkün olan en iyi evde bakımı alması sağlanır.

Alacağım hizmet için nekadar ödeme yaparım?

Ücretsiz olarak evinize gelip sizinle ve aile üyelerinizle görüşebiliriz. Kendinizi daha rahat hissediyorsanız ofislerimizden birine de gelebilirsiniz.