Evde yaşlı bakımı

Yaşlılarımız için onurlu bakım.

Daha dolu yaşamlar için tam destek

Evde yaşlı bakımı için bakım ve refakat

Banyo yapma ve giyinme konusunda kişisel yardımdan, refakatçi bakımına, izolasyon ve yalnızlıkla mücadeleye, temizlik, ayak işleri ve ulaşım hizmetlerinde desteğe kadar, bazen sadece biraz fazladan yardım her şeyi değiştirebilir.

Düşme ve yaralanma önleme

Biraz yardım ve fazladan bir çift göz ile düşme riski azaltılabilir ve insanlar evde güvenli ve emniyetli yaşamaya odaklanabilir. Bu, evde güvenli bir şekilde hareket etme, takılma tehlikelerini ortadan kaldırma, aydınlatmayı artırma, merdivenleri güvenli hale getirme ve eve erişilebilirlik veya izleme çözümleri kurma konusunda yardım içerebilir.

Evde yaşlı bakımı temel değerleri

Evde yaşlı bakımı, dört temel değere odaklanarak müşterileri ilk sıraya koyan hizmetler sunar:

Kalite

Bakım

Mükemmellik

Yenilik

Evde yaşlı bakımı, aile evinin konforunu ve aşinalığını en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış bir dizi evde yaşlı bakım paketleri ve destek hizmetleri sunar.

Ruh sağlığı

Beden sağlığı kadar ruh sağlığı da önemlidir. Bir kişinin duygusal, psikolojik ve sosyal refahını etkiler. Yaştan bağımsız olarak bütünsel sağlığı teşvik etmek için beyin ve hafıza egzersizleri ve sağlıklı beslenme gibi bilgili, şefkatli bakım sağlıyoruz.Ev ve yaşlı yaşamı konulu yazımızdan evde yaşlı yaşamı ile ilgili daha geniş bilgi edinebilirsiniz.

SIKLIKLA SORULAN SORULAR


Bir bakıcı bulmak ne kadar sürer?

İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize bağlı olarak, hemen veya size uygun bir zamanda bir bakıcı sağlayabiliriz

Ailem için özel bir bakıcı yerine neden bir sizden hizmet alayım?

Özel olarak işe alırsanız, bakıcının işvereni olursunuz. Aşağıdakiler, özel olarak işe alırken göz önünde bulundurmanız gereken şeylerden sadece birkaçıdır.

Beni hizmetlere kilitleyen bir sözleşme imzalamam gerekiyor mu?

Hayır. Sumer ihtiyaçlarınızı karşılamak için burada ve ihtiyaçlarınız değiştikçe aldığınız hizmetler de değişecek. Hizmet sözleşmemiz bunu yansıtır ve değişen ihtiyaçlara uyum sağlar.

Bakıcılarınızı nasıl denetlersiniz?

Rastgele yönetim kalite güvence kontrolleri gerçekleştirir, belirli sürelerde hem bakıcı hem de hastamız için anketler düzenleriz. Böylece müşterilerimizin mümkün olan en iyi evde bakımı alması sağlanır.

Alacağım hizmet için nekadar ödeme yaparım?

Ücretsiz olarak evinize gelip sizinle ve aile üyelerinizle görüşebiliriz. Kendinizi daha rahat hissediyorsanız ofislerimizden birine de gelebilirsiniz.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Yatılı evde bakım ihtiyaçlarınızı görüşerek ücretsiz ve koşulsuz bir fiyat teklifi almak için bugün arayabilir, Mesaj gönderebilirsiniz.

Karşılaştığınız zorluklar ne kadar karmaşık olursa olsun, hayatınızı daha iyi hale getirecek ideal çözümleri bulmak için deneyim ve becerilere sahibiz.