Evde hasta bakımı

Sevdiğiniz yerde ihtiyacınız olan bakım

Kişiye ve hastalığına özel evde hasta bakımı

Evde hasta bakımı yaşlanmaya bağlı olarak ya da ağır hastalıklar sonucunda hastane tedavisi bittikten sonra eve geçme sürecinde hastalık devam ediyorsa evde bakım için profesyonel destek gerekmektedir.İhtiyaç duyulan bakım hizmetlerinin evde verilmesi hizmetini içermektedir.Günümüz koşullarında hasta yakınlarımızın yanında sürekli kalamamak ve kendi iş yükümüz dolayısıyla hem hastamızla ilgilenecek hem de yaşantısını devam ettirecek bir yardımcıya ihtiyacımız doğar ve hasta bakım hizmetimiz devreye girer. Hasta olan kişinin tedavisi haricinde ona ev yaşamında yardımcı olmak, kişisel hijyenini, beslenmesini ve evin genel düzenini sağlayacağından, çalışacak olan hasta bakıcısının yaşlı bakımı ve tedavisi haricinde bu konulara da hakim olması gerekmektedir. Tedavisi haricindeki diğer görevler için ayrıca bir çalışan daha istihdam edilemiyorsa bakıcımızdan bu görevlerde istenmektedir.

İşimizi gerçekten önemsiyoruz

Bakıma ihtiyacı olan herkes kendi sevdiği çevrede kalabilir, arkadaşlar ve komşularla iletişim kurabilir, evcil hayvan besleyebilir ve hayatlarını kendi rutinlerine göre yaşamaya devam edebilir.Tanıdık bir ortamda bakım almak, bağımsızlığı sürdürmek ve günlük kararlar üzerinde tam kontrole sahip olmak gerçekten güçlendirici olabilir.

"Bakım asistanlarımız, güvenli taşıma ve felç gibi hastalıklar da dahil olmak üzere fiziksel engellilere özel konularda profesyonel eğitim alırlar."

SIKLIKLA SORULAN SORULAR


Bir bakıcı bulmak ne kadar sürer?

İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize bağlı olarak, hemen veya size uygun bir zamanda bir bakıcı sağlayabiliriz

Ailem için özel bir bakıcı yerine neden bir sizden hizmet alayım?

Özel olarak işe alırsanız, bakıcının işvereni olursunuz. Aşağıdakiler, özel olarak işe alırken göz önünde bulundurmanız gereken şeylerden sadece birkaçıdır.

Beni hizmetlere kilitleyen bir sözleşme imzalamam gerekiyor mu?

Hayır. Sumer ihtiyaçlarınızı karşılamak için burada ve ihtiyaçlarınız değiştikçe aldığınız hizmetler de değişecek. Hizmet sözleşmemiz bunu yansıtır ve değişen ihtiyaçlara uyum sağlar.

Bakıcılarınızı nasıl denetlersiniz?

Rastgele yönetim kalite güvence kontrolleri gerçekleştirir, belirli sürelerde hem bakıcı hem de hastamız için anketler düzenleriz. Böylece müşterilerimizin mümkün olan en iyi evde bakımı alması sağlanır.

Alacağım hizmet için nekadar ödeme yaparım?

Ücretsiz olarak evinize gelip sizinle ve aile üyelerinizle görüşebiliriz. Kendinizi daha rahat hissediyorsanız ofislerimizden birine de gelebilirsiniz.

Neden evde bakıma ihtiyacım var?

Pek çok aile için evde bakım hizmetleri yararlı bir seçim sunar; aileyi destekleyen ve sevdiklerinizin kendi evlerinin ve topluluklarının rahatlığında kalmalarına olanak tanıyan güvenli ve uygun fiyatlı bir çözüm.Evde bakım, günlük aktivitelerde yardıma ihtiyacı olan yaşlılara şefkat ve yardım sağlar . Bakım seviyeleri ihtiyaca göre değişir ve haftalık yemek hazırlığından inkontinans yardımına kadar değişebilir.

Evde bakım huzurevinden daha iyi bir seçenekmi?

Evde bakım, sevdiklerinizin kendi evinde kalmasını sağlayan daha özel bir seçenektir. Bu genellikle daha az rahatsız edici ve daha ilgi çekicidir, bu da onu birçok aile için ilk tercih haline getirir. Bunu huzurevi tesislerinin artan maliyetleriyle birleştirin ve evde bakımın neden birçok aile için tercih edilen seçenek haline geldiği anlaşılabilir.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Yatılı evde bakım ihtiyaçlarınızı görüşerek ücretsiz ve koşulsuz bir fiyat teklifi almak için bugün arayabilir, Mesaj gönderebilirsiniz.

Karşılaştığınız zorluklar ne kadar karmaşık olursa olsun, hayatınızı daha iyi hale getirecek ideal çözümleri bulmak için deneyim ve becerilere sahibiz.