Evde geçici bakım.

Sizin için herşeyi halledeceğiz.

Pillerinizi şarj etmenin tam zamanı!

Bir başkasına bakan kişilere evde geçici bakım ve destek sağlama konusunda uzmanız.Sevilen birine veya aile üyesine baktığınız zaman bu ödüllendirici olabilir, ancak aynı zamanda son derece talepkar ve yorucu da olabilir. Kendinize zaman ayırmak sağlığınız ve iyiliğiniz için önemlidir ve sadece birkaç gün dinlenmek bile enerji seviyenizi ve coşkunuzu yenilemek için yeterli olabilir.

Geçici bakım

Sevilen birine veya aile üyesine bakmak zorlu, duygusal ve fiziksel olarak çok yorucudur. Zaman zaman kısa bir mola verebileceğinizi bilmek, sizi devam ettirmek için büyük bir teşvik olabilir. Ya da belki beklenmedik bir şekilde uzaklaşmanız gerekiyor ve bakımla ilgili görevlerinizi üstlenecek başka kimse yok mu? Sebep ne olursa olsun, ihtiyaç duyduğunuz kadar mola vermenize yardımcı olmak için buradayız. Nazik ve yüksek nitelikli bakıcılarımız, yaptığınız bakımı üstlenmek için sevdiklerinizin evini ziyaret edebilir ve ihtiyacınız olduğunda size zaman tanır.

Ne sıklıkla molaya ihtiyacınız var?

Faydasını hissetmek için mutlaka uzun bir ara vermeniz gerekmez. Bazen düzenli aralıklarla kısa molalar iyi sonuç verir. Bir seçenek, her hafta bir öğleden sonra veya akşam olabilir, böylece gevşeyebilir ve biraz 'bana zaman ayırmanın' tadını çıkarabilirsiniz. Belki de şımartıcı bir seans için tiyatroya veya sağlık spasına ayda bir ziyaretten hoşlanırsınız? Ya da belki bir randevuya gitmeniz, acil bir durumda uzaklaşmanız ya da uğraşacak vaktiniz olmayan hayat yöneticisine yetişmek için biraz zamanınız olmalı. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, baskıyı azaltmak için buradayız. Nasıl hissettiğinize ve programınızın nasıl olduğuna yanıt vererek esnek olmaktan ve liderliği sizden almaktan mutluluk duyuyoruz.

Huzur ve güvence

Tüm bakıcılarımız ödüllü programımız sayesinde son derece eğitimlidir, bu nedenle bakımını yaptığınız kişiye siz yokken iyi bakılacağından emin olabilirsiniz. Sevdiklerinizin durumunu, ihtiyaçlarını ve tercihlerini anlamak için sizinle ve diğer bakıcılarla veya tıp uzmanlarıyla birlikte çalışarak, aldıkları bakım seviyesinin mümkün olduğunca yüksek ve derinlemesine olmasını sağlayacağız. Ziyaretlerimizden sonra, nasıl oldukları ve uygunsa hizmetimizde herhangi bir ince ayar yapılabileceği konusunda size geri bildirimde bulunacağız.

"Sevdiklerinize baktığınız evde sağlanan evde geçici bakım, esnektir ve tam olarak bakılan kişinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır."

SIKLIKLA SORULAN SORULAR


Bir bakıcı bulmak ne kadar sürer?

İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize bağlı olarak, hemen veya size uygun bir zamanda bir bakıcı sağlayabiliriz

Ailem için özel bir bakıcı yerine neden bir sizden hizmet alayım?

Özel olarak işe alırsanız, bakıcının işvereni olursunuz. Aşağıdakiler, özel olarak işe alırken göz önünde bulundurmanız gereken şeylerden sadece birkaçıdır.

Beni hizmetlere kilitleyen bir sözleşme imzalamam gerekiyor mu?

Hayır. Sumer ihtiyaçlarınızı karşılamak için burada ve ihtiyaçlarınız değiştikçe aldığınız hizmetler de değişecek. Hizmet sözleşmemiz bunu yansıtır ve değişen ihtiyaçlara uyum sağlar.

Bakıcılarınızı nasıl denetlersiniz?

Rastgele yönetim kalite güvence kontrolleri gerçekleştirir, belirli sürelerde hem bakıcı hem de hastamız için anketler düzenleriz. Böylece müşterilerimizin mümkün olan en iyi evde bakımı alması sağlanır.

Alacağım hizmet için nekadar ödeme yaparım?

Ücretsiz olarak evinize gelip sizinle ve aile üyelerinizle görüşebiliriz. Kendinizi daha rahat hissediyorsanız ofislerimizden birine de gelebilirsiniz.

Neden evde bakıma ihtiyacım var?

Pek çok aile için evde bakım hizmetleri yararlı bir seçim sunar; aileyi destekleyen ve sevdiklerinizin kendi evlerinin ve topluluklarının rahatlığında kalmalarına olanak tanıyan güvenli ve uygun fiyatlı bir çözüm.Evde bakım, günlük aktivitelerde yardıma ihtiyacı olan yaşlılara şefkat ve yardım sağlar . Bakım seviyeleri ihtiyaca göre değişir ve haftalık yemek hazırlığından inkontinans yardımına kadar değişebilir.

Evde bakım huzurevinden daha iyi bir seçenekmi?

Evde bakım, sevdiklerinizin kendi evinde kalmasını sağlayan daha özel bir seçenektir. Bu genellikle daha az rahatsız edici ve daha ilgi çekicidir, bu da onu birçok aile için ilk tercih haline getirir. Bunu huzurevi tesislerinin artan maliyetleriyle birleştirin ve evde bakımın neden birçok aile için tercih edilen seçenek haline geldiği anlaşılabilir.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Yatılı evde bakım ihtiyaçlarınızı görüşerek ücretsiz ve koşulsuz bir fiyat teklifi almak için bugün arayabilir, Mesaj gönderebilirsiniz.

Karşılaştığınız zorluklar ne kadar karmaşık olursa olsun, hayatınızı daha iyi hale getirecek ideal çözümleri bulmak için deneyim ve becerilere sahibiz.