Evde bakım nedir?

Deneyimli ve güvenilir.

Yaşlılar için kişisel bakım

Evde bakım , yaşlı yetişkinlerin kendi evlerinde yerinde yaşlanmasını sağlarken profesyonel bakıcılar, arzu ettikleri bağımsızlığı sürdürmek için ihtiyaç duydukları günlük görevlerde onlara yardımcı olur.Evde bakım, yatılı bakım evlerine uygun ve doğrudan bir alternatiftir. İnsanların tanıdık bir ortamda, çevrelerindeki ev konforuyla kalabilecekleri için sıklıkla tercih ettikleri bir seçenektir. Yaşlılar için evde bakım, esneklik, seçim ve kontrol sağlar.

"Kendinizin veya sevdiğiniz birinin yıkama, giyinme veya tuvalete gitme konusunda biraz daha yardım alarak yapabileceğini düşünüyorsanız, evde destek almayı düşünmenin zamanı gelmiş olabilir."


Çoğu evde bakım talebi planlanırken, acil veya beklenmeyen durumların ortaya çıktığı ve beklenenden daha erken bakım aramanıza neden olan zamanlar vardır.acil bir durum nedeniyle bakıma ihtiyacı olan ailelere, hatta hastane veya rehabilitasyon tesisi gibi tıbbi bir tesisten günün geç saatlerinde taburcu edilmesi durumunda hızlı bir şekilde yanıt verebilir. Hastanede yardım, yardımlı yaşam tesisi yatak başı bakımı veya hastaneden taburcu olan veya rehabilitasyona giren birine yönelik taleplere yanıt verebiliriz. Ayrıca, bir aile üyesinin evine ya da bir yer değiştirmenin parçası olarak bir aile üyesinin evine yardımlı yaşam gibi büyük geçişlerde de yardımcı olabiliriz.

Evde Bakım Hizmetleri Ne Zaman Aranır?

Bir aile üyesine tek bakıcı olarak hareket ediyor olabilirsiniz ve profesyonel yardım isteme kararıyla mücadele ediyor olabilirsiniz. Huzurevi veya huzurevi mantıklı seçenekler gibi görünebilir, ancak yaşlı veya yaşlı bir kişinin sevgili evinden ayrılırken yaşadığı duygusal travma, ilgili herkes için bunaltıcı olabilir. Araştırmalar, yaşlıların evlerinde tanıdık bir çevrede kaldıklarında geliştiğini göstermiştir.Evde bakıma karar vermek, lojistik, duygular ve evde bakım maliyetlerinin karşılanabilir olup olmadığı gibi birçok faktörü içeren zor ve stresli bir seçimdir . Saygın bir kaynaktan uzmanlık ve tavsiye almak ilk adımınız olmalıdır.

Kıdemli Evde Bakım Uzmanları

Sumer insan kaynakları ve ev hizmetlerinde uzun yıllardır evde yaşlı bakımı konusunda uzmanız.Evde yaşlı bakımı hakkında daha fazla bilgiye evde yaşlı bakımı linkinden ulaşabilirsiniz.Karar verme sürecinde size rehberlik edecek deneyime sahibiz. Aslında, mantıklı olan bakım türünü belirlemek ve sevdiklerinizi kişiliği, becerileri ve deneyimine en uygun bakıcıyla eşleştirmek için ücretsiz bir evde danışmanlık hizmeti sunuyoruz.Birinin evinizi veya bir aile üyesinin konutunu ziyaret etmesine izin vermenin zor olduğunu anlıyoruz. Visiting Angels'ın şefkatli ve nitelikli kıdemli bakıcıları binlerce evde bulundu ve birçok farklı durum, program, kişilik ve ihtiyaçla ilgilendi. Bu, siz ve aileniz için yeni ve zorlu bir deneyim olduğu için tüm sorularınızı yanıtlamak için zaman ayırıyoruz.

Evde yatılı yaşlı bakımı

24 Saat Evde Bakım ile tüm günlük yaşam aktiviteleri ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bakıcılarımız Kişisel Bakım, Refakat, Hafif Temizlik, Yemek Hazırlama ve İlaç Hatırlatmalarıyla size veya sevdiklerinize destek olmayı amaçlamaktadır

"Geçici bakım hizmetlerimiz, aile ve birincil bakıcıların sevdiklerine bakmaktan çok ihtiyaç duydukları bir mola vermelerini sağlar. Siz dinlenirken ve şarj olurken, sevdiklerinize bakmamıza izin verin."


Çalışma arkadaşlarımız iş ortaklarımızdır.

    Bakıcılarımız, organizasyonumuzun özüdür ve iş dünyasının en iyisidir. Bakıcılarımıza anlamlı istihdam sağlamaya yatırım yapıyor hakkettikleri ücret ve esnek çalışma saatleri sunmaya çalışıyoruz.
    Müşterilerimize güvenli bir şekilde yaşlanmaları için sürekli olarak duyarlı müşteri hizmetleri, eğitimli bakıcılar ve tıbbi olmayan istisnai evde bakım hizmetleri sunmamızı sağlar. Hem müşteriler hem de bakıcılar için sık sık anketler ve kontroller yaparak, her iki taraf için de tatmin edici bir deneyim ve gönül rahatlığı sağlıyoruz. Her zaman müşterilerimizin tercihlerini dikkate alıyor ve kadromuzla tutarlılığı hedefliyoruz.
    Bakım hizmetlerine başlamadan önce ekibimiz, mümkün olan en iyi bakıcı eşleşmesini bulmamızı sağlamak için her müşteri ve sevdikleriyle görüşür. Bakım hizmetleri için mevcut binlerce bakıcı ile en uyumlu bireyi bulmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Kıdemli danışanlarımız veya aile üyeleri, herhangi bir şekilde başka bir bakıcı ile daha rahat hissederlerse, mevcut durumlarını ek bir ücret ödemeden yeniden değerlendirmekten mutluluk duyarız.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Yatılı evde bakım ihtiyaçlarınızı görüşerek ücretsiz ve koşulsuz bir fiyat teklifi almak için bugün arayabilir, Mesaj gönderebilirsiniz.

Karşılaştığınız zorluklar ne kadar karmaşık olursa olsun, hayatınızı daha iyi hale getirecek ideal çözümleri bulmak için deneyim ve becerilere sahibiz.