Ev temizliği.

Bağımsızlığın korunmasına yardımcı olacak temizlik hizmetleri.

Ev temizliği hizmetlerimiz, müşterilerimizin her birinin ihtiyaçlarını karşılamak için kişisel olarak özelleştirilmiştir. Birçok eve hizmet etmemize rağmen, sizin ya da ailenizin evindeyken, gerçekten önemli olan tek şey bu. Ev temizlik profesyonelleri olarak hedefimiz, beklentilerinizi karşılamak ve aşmak, hayatınızı kolaylaştırmak ve hayattaki daha önemli şeylerin tadını çıkarmanız için size daha fazla zaman sağlamak. Şunları sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.Ebeveynlerinizin evini temizlerken, özel ihtiyaç veya isteklerini belirlemek için onları yüz yüze ziyaret ederek başlıyoruz ve ardından bu bilgileri Evde Hizmet Uzmanlarından oluşan ekibimize veriyoruz. Sizlerin de sohbete katkıda bulunabilmeniz için bu toplantıya evde yaşlı bakımı temsilcimiz ve ebeveynlerinizle birlikte katılmanızı öneririz.

Banyo Temizliği

Kişisel temizliğinizi güvenli yapabilmek için banyonuzun temiz olmalı. Su, buhar ve eklenen kir nedeniyle banyonuz kolayca bakterilere sahipliği yapabilir

Mutfak Temizliği

Beslenmenin gerçekleştiği yer olarak mutfağınız evinizin kalbidir. Bu yüzden temiz bir mutfağa sahip olmak, tamamen temiz bir eve sahip olmanın ilk adımıdır.

Oturma odası temizliği

Oturma odası, bir evin en sık kullanılan odalarından biridir ve kolayca dağınık hale gelebilir. Bu nedenle, toparlarken biraz daha fazla ilgiyi hak ediyor.

Salon Temizliği

Biz sadece evi temiz tutmaya özen gösterirken hayatınızı yaşamaya geri dönmenizi sağlayan temizlik hizmetleri sunmakla kalmıyoruz,Sizin için çözümün bir parçası oluyoruz.

Yatak odası Temizliği

Temiz bir yatak odası, güne doğru başlamanıza yardımcı olur.Yıllar boyunca kirli yatak odalarından payımıza düşeni temizledik ve yatak odasını temiz ve sakinleştirici tutmanın önemini öğrendik.

Cam Temizliği

Yaptığınız işin kalitesinin sizin için önemli olduğunu biliyoruz, bu nedenle her pencereyi temizlerken taşındığınız gün gibi parlaması için büyük özen gösteriyoruz.Manzaranızda iz bırakmayın.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Yatılı evde bakım ihtiyaçlarınızı görüşerek ücretsiz ve koşulsuz bir fiyat teklifi almak için bugün arayabilir, Mesaj gönderebilirsiniz.

Karşılaştığınız zorluklar ne kadar karmaşık olursa olsun, hayatınızı daha iyi hale getirecek ideal çözümleri bulmak için deneyim ve becerilere sahibiz.