EN ANLAMLI OLAN, BASİT ŞEYLERDİR.

BAKIM GÖREVLİMİZ AİLENİZİN BİR PARÇASIDIR

Artrit Bakımı

Daha önce hiç acı çekmemiş birine artriti tarif etmek zor. Ağrı, sertlik ve rahatsızlığın ne kadar zayıflatıcı olabileceğini gerçekten iletmek zor. Aynı şekilde, çok sevdiğimiz biri bu durumdan muzdarip olduğunda, ona en iyi nasıl yardım edip destekleyeceğimizi bilmek zordur. Evde Bakım Yaşam Tarzı ve Sağlık Çözümlerinde, artritin kalıcı ve çok yönlü bir rahatsızlık olduğunu anlıyoruz. Artritin birçok farklı türü olduğunu ve tüm hastaların bunu benzersiz şekilde farklı şekillerde deneyimlediğini biliyoruz.

Kanser Bakımı

Kanser, yaşamınız ve sevdiklerinizin yaşamı üzerinde önemli bir etkisi olabilecek, yaşamı değiştiren bir hastalıktır. Bir aşamada kanser, neredeyse her zaman ölüm cezası olan bir teşhisti, ancak araştırma ve bilim ile artık kanserin bazı durumlarda yönetilebileceğini biliyoruz. Evde Bakımda, sizin veya sevdiğiniz birinin kanser teşhisi ve bunun getirdiği belirsizlikle uğraşması gerektiğini öğrenmenin ne kadar büyük bir şok olabileceğini biliyoruz. Kanserden etkilenenler, onu yenmek için üstlenilen sert tıbbi rejimlerde yol alırken her gün bakıma ve desteğe ihtiyaç duyabilirler

Epilepsi Bakımı

Epilepsi, günlük yaşam üzerinde önemli bir etkisi olabilen, tekrarlayan nöbetlere neden olan bir beyin rahatsızlığıdır. Bu zorlayıcı olsa da, epilepsi teşhisi mutluluğunuzu veya potansiyelinizi sınırlamak zorunda değildir. Belirtilerinizi yönetmenize, bağımsız kalmanıza ve yaşam kalitesinin keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak destek mevcuttur.

Kalp hastalıkları

Bazen koroner kalp hastalığına yaşam tarzları ve alışkanlıklar neden olur, ancak aynı zamanda insanları genetik yoluyla etkileyen bir şey de olabilir. Bu tür bir bakımın ileride daha sağlıklı bir yaşam tarzı ve daha sürdürülebilir bir yaşam tarzı sürdürmenize yardımcı olacağına inanıyorsanız, kalp rahatsızlığınızla başa çıkmanıza yardımcı olacak doğru bakımı bulmak çok önemlidir. Evde Bakımda, çeşitli kalp rahatsızlıkları olan kişilere evde bakım hizmeti veriyoruz ve size ihtiyacınız olan bakımı sağlama olasılığı hakkında sizinle her zaman konuşmaya hazırız.

Motor Nöron Hastalığı Bakımı (ALS)

Motor nöron hastalığı (MNH), etkilenenler ve onlara en yakın olanlar için büyük bir fiziksel, duygusal ve psikolojik zorluk oluşturan ciddi ve yaşamı değiştiren nörodejeneratif bir durumdur. Dejeneratif doğası gereği hastalıkla yaşamak, hastaların ihtiyaçlarının sürekli değişmesi anlamına gelir. Semptomlar zamanla ilerledikçe, hastalar hem tıbbi açıdan hem de duygusal bakım ve destek açısından ek desteğe ihtiyaç duyma eğilimindedir.Evde Bakım Yaşam Tarzı ve Sağlıkta, hastalarımızın gereksinimlerini hangi koşulda olursa olsun karşılamaya kendimizi adadık. Sonuç olarak, çok çeşitli rahatsızlıkları olan hastalara bakım verme konusunda son derece yetkin hale geldik.Yıllar boyunca Motor Nöron Hastalığı olan birçok hastaya baktık ve bu durumun hem müşterilerimiz hem de onları seven herkes için ne kadar üzücü olabileceğini anlıyoruz.

Felç (inme) bakımı

Felç (inme) geçiren herkes için en iyi seçenek, iyileşirken rahat olmaktır ve bazıları için evlerinde olmak, bakımları için yapabilecekleri en iyi seçimdir. İyileşme, tanıdık bir ortamda gerçekleştiğinde genellikle daha iyi gelişir ve Evde Bakım burada devreye girer. Uzman bakıcılarımız, evinizde, eşyalarınız ve ailenizle birlikte inme bakımınızı iyileştirmenize ve yönetmenize yardımcı olabilir.

Parkinson Hastalığı Bakımı

Parkinson hastalığı, beyni etkileyen, yaşamı değiştiren bir durumdur. Dejeneratif, nörolojik bir hastalık olan Parkinson, çeşitli semptomlara neden olabilir. Hiçbir iki insan aynı değildir ve bir kişinin diğerinden çok farklı semptomları olabilir. Parkinson için bir tedavi olmamasına rağmen, semptomları yönetmenin ve yaşam kalitesini artırmanın etkili yolları vardır. Evde Bakımda, Parkinson hastalarının ve ailelerinin karşılaştığı zorlukları anlıyor ve uzman Parkinson hastalığı bakımı ve desteği sağlıyoruz.

"Yatılı yada ayakta bakım gerektiren tüm hastalıklar için bizi arayabilirsiniz"

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Yatılı evde bakım ihtiyaçlarınızı görüşerek ücretsiz ve koşulsuz bir fiyat teklifi almak için bugün arayabilir, Mesaj gönderebilirsiniz.

Karşılaştığınız zorluklar ne kadar karmaşık olursa olsun, hayatınızı daha iyi hale getirecek ideal çözümleri bulmak için deneyim ve becerilere sahibiz.