Çocuk bakımı

Çocuk bakımı için Sumer'e güvebilirsiniz

Kapsamlı ve deneyimli çocuk bakıcıları sağlar

Çocuk bakımı farklı yaşlardaki ve farklı ailelerden gelen küçük çocuk gruplarına bakarak, evden profesyonel çocuk bakımı ve erken eğitim sunmaktadır. 2 ile10 yaşına kadar olan çocuklar için erken öğrenme ve gelişimi desteklemek amacıyla ebeveynlerle görüşerek istekleri ve beklentileri doğrultusunda en iyi bakıcı sizin için seçer..

Her çocuk benzersizdir.

Birlikte çalıştıkları çocuklara en iyi bakımı ve erken öğrenme desteğini sağlamaya güvenen, ödüllü profesyonel, ev tabanlı çocuk bakıcıları topluluğu oluşturduk. Sumer adına kişisel olarak işe alır destekler, eğitir ve inceleriz. Bakıcılarımızın yüksek standartlarda çalıştıklarından emin olabilirsiniz, çocuğunuza kaliteli bakım sunacağız.

Kayıtlı eğitimcilerimiz, sağladıkları bakım ve eğitimin kalitesini kontrol etmek için her 6 ayda bir denetlenir. Ayrıca, yüksek standartların sürekli korunmasını sağlamak için düzenli destek ziyaretleri ve akredite eğitim alırlar. Çocuğunuzun bir çocuk bakıcısı tarafından bakılması, çocuklara gerçek yaşam deneyimlerinden öğrenme fırsatı verir. Günlük aktivitelerin hepsi çocuklara değerli yaşam becerileri öğretir.

Ebeveynlerin küçükleri için mümkün olan en iyi çocuk bakımı uzmanını bulmaları çok önemlidir. Ailenin evi, bebeklerin ve küçük çocukların nitelikli bir dadı tarafından bakıldığı yerdir. Mükemmel bir bebek bakıcısı sabırlı, empatik, huzurlu, sosyal, dürüst, sevgi dolu çocuklar, içten, güvenilir ve etkileşime tamamen açık olmalıdır. Bir bebek bakıcısı aradığınıza karar verdiğinizde, size işlerini yapmak için uygun yetkin, gerekli eğitimi almış ve gerçekten bu işi yapmaktan hoşlanan insanları göndeririz.Çocuğunuza ne kadar taptığınızın farkındayız ve onlar için her şeyi yapmaya hazırız. Size yardım etmek için buradayız çünkü hayatınızı kolaylaştırmak ve size biraz rahatlama getirmek istiyoruz.

Tüm bakıcılarımız yetenekli ve deneyimlidir. Samimi, güvenilir ve etkileşime tamamen açıktırlar. Size en iyi hizmeti sunmak için her şeyden önce çocukları seven profesyonel bakıcılarla çalışıyoruz.

Özgürlük ve esneklik ebeveynlerin Sumer insan kaynakları ve ev hizmetlerini seçmesinin nedenlerinden sadece ikisi. Ayrıca kullanımının kolay olması ve teknoloji destekli çocuk bakımı camiasındaki uzun geçmişi nedeniyle de tercih ediliyoruz. Bakıcılarımız tam ve yarı zamanlı işlerin yanı sıra yatılı bakım, gündüz bakımı, gece bakımı ve son dakika bakımı için de mevcuttur.

SIKLIKLA SORULAN SORULAR


Bir bakıcı bulmak ne kadar sürer?

İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize bağlı olarak, hemen veya size uygun bir zamanda bir bakıcı sağlayabiliriz

Ailem için özel bir bakıcı yerine neden bir sizden hizmet alayım?

Özel olarak işe alırsanız, bakıcının işvereni olursunuz. Aşağıdakiler, özel olarak işe alırken göz önünde bulundurmanız gereken şeylerden sadece birkaçıdır.

Beni hizmetlere kilitleyen bir sözleşme imzalamam gerekiyor mu?

Hayır. Sumer ihtiyaçlarınızı karşılamak için burada ve ihtiyaçlarınız değiştikçe aldığınız hizmetler de değişecek. Hizmet sözleşmemiz bunu yansıtır ve değişen ihtiyaçlara uyum sağlar.

Bakıcılarınızı nasıl denetlersiniz?

Rastgele yönetim kalite güvence kontrolleri gerçekleştirir, belirli sürelerde hem bakıcı hem de hastamız için anketler düzenleriz. Böylece müşterilerimizin mümkün olan en iyi evde bakımı alması sağlanır.

Alacağım hizmet için nekadar ödeme yaparım?

Ücretsiz olarak evinize gelip sizinle ve aile üyelerinizle görüşebiliriz. Kendinizi daha rahat hissediyorsanız ofislerimizden birine de gelebilirsiniz.

Neden evde bakıma ihtiyacım var?

Pek çok aile için evde bakım hizmetleri yararlı bir seçim sunar; aileyi destekleyen ve sevdiklerinizin kendi evlerinin ve topluluklarının rahatlığında kalmalarına olanak tanıyan güvenli ve uygun fiyatlı bir çözüm.Evde bakım, günlük aktivitelerde yardıma ihtiyacı olan yaşlılara şefkat ve yardım sağlar . Bakım seviyeleri ihtiyaca göre değişir ve haftalık yemek hazırlığından inkontinans yardımına kadar değişebilir.

Evde bakım huzurevinden daha iyi bir seçenekmi?

Evde bakım, sevdiklerinizin kendi evinde kalmasını sağlayan daha özel bir seçenektir. Bu genellikle daha az rahatsız edici ve daha ilgi çekicidir, bu da onu birçok aile için ilk tercih haline getirir. Bunu huzurevi tesislerinin artan maliyetleriyle birleştirin ve evde bakımın neden birçok aile için tercih edilen seçenek haline geldiği anlaşılabilir.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Yatılı evde bakım ihtiyaçlarınızı görüşerek ücretsiz ve koşulsuz bir fiyat teklifi almak için bugün arayabilir, Mesaj gönderebilirsiniz.

Karşılaştığınız zorluklar ne kadar karmaşık olursa olsun, hayatınızı daha iyi hale getirecek ideal çözümleri bulmak için deneyim ve becerilere sahibiz.