Altıeylül evde bakım

Daha bağımsız yaşamlar için

Altıeylül evde bakım, kişinin evinde güvenli bir şekilde yaşamasını sağlayan her türlü profesyonel destek hizmetlerini içerir. Altıeylül evde bakım hizmetleri, yaşlanan ve yardıma ihtiyacı olan birinin bağımsız yaşamasına yardımcı olabilir; kronik sağlık sorunlarını yönetiyor; tıbbi bir aksaklıktan kurtuluyor; veya özel ihtiyaçları veya engelliliği var. Yardımcılar ve terapistler gibi profesyonel bakıcılar, kişinin ihtiyaçlarına bağlı olarak evde kısa süreli veya uzun süreli bakım sağlar.Altıeylül evde bakım mümkün olan en yüksek yaşam kalitesine ulaşmanın anahtarı olabilir.

Güvenli ve Ekonomik

Güvenliğinizi çok önemsiyoruz

Altıeylül evde bakım, kendi evinizde birinci sınıf bakım almanızı sağlayan, kişiye özel bir destek seçeneğidir. Emniyeti ve artan bağımsızlığı sağlayabilir, devam eden bir tıbbi durumun yönetimini kolaylaştırabilir. Gereksiz hastaneye kaldırılmanın önlenmesine yardımcı olabilir; bir hastalık, yaralanma veya hastanede kalış sonrasında iyileşmeye yardımcı olabilir. Üstelik ev konforunda ve tanıdık bir ortamda verilen bakım sayesinde. Evde bakım şunları içerebilir:

✓ Giyinme ve banyo yapma gibi günlük aktivitelere yardımcı olmak

✓ Evdeki görevleri güvenli bir şekilde yönetme konusunda yardım

✓ Arkadaşlık

✓ Terapi ve rehabilitasyon hizmetleri

✓ Trakeostomi ve ventilatör bakımı da dahil olmak üzere bir hastalık, rahatsızlık veya sakatlık için kısa veya uzun vadeli tıbbi olmayan bakım

Altıeylül evde bakım türleri

Evde bakım sağlayıcılarının tümü farklı türde evde bakım hizmetleri sunmaz. Bu kısa kılavuz, farklı evde bakım türlerine genel bir bakış sağlayacaktır. Bakım, bireysel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiştir ve açıklanan türlerin bir veya daha fazlasını kapsayabilir. İhtiyaçlarınızı görüşmek üzere bir sağlayıcıyla iletişime geçmek, sizin için en iyi bakımın hangisi olduğunu belirlemenize yardımcı olabilir.

✓ Altıeylül yaşlı bakımı

✓ Altıeylül hasta bakımı

✓ Altıeylül hastane refakatçisi

✓ Altıeylül geçici bakım

✓ Altıeylül bebek bakımı

✓ Altıeylül çocuk bakımı